1 / 1
Masa od masivno drvo
1 €
01.04.2022 13:51

Велес / Велес

Prodavam masa od masivno drvo pogodna za rabotilnica,kancelarija,magacin itn.
Dimenzija 2,4m na 0,8 m

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
070375316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам