1 / 3
Vw bandazi 15 celicni Бандажи 15
700 МКД
Цената е фиксна
11.06.2022 16:53

Градско / Велес

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Се продаваат оригинал германски бандажи 15 со 5 дупки 5х112
Имам 5 бандажи
Инфо Вибер
+38970817050 Крсте

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
0038970817050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам