1 / 3
SONY TA-1150
199 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 23:07

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi
Prima zvucnici od 4Ω do 16Ω, tezina 8,3kg
Potpolno ispravno so vgraden ventilator od pregrevanje

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077402999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам