1 / 3
Se prodava kompjuter i monitor/ Shitet kompjuter dhe monitor
12.000 МКД
09.01.2022 22:21

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba so sledni specifikacii:
Intel Pentium E5400 2.7ghz - OC 3.4ghz
GT1030 DDR5 2GB - Nova.
RAM 4GB
SSD 250GB Kingston.
PSU 450W

Shitet Kompjuter dhe monitor ne gjendje te mire me keto komponenta:
Intel Pentium E5400 2.7ghz - OC 3.4ghz
GT1030 2GB DDR5 - E re
SSD 250GB Kingston.
RAM 4GB
PSU 450W.

Monitorot e 60hz - Samsung. 1920x1080
Monitori eshte 60hz - Samsung. 1920x1080

Kontakt 071820512

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Anonim
Потврден огласувач
071820512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам