1 / 6
Renault Kangoo
3.000 €
10.01.2022 00:18

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo perfekt sostojba..Donesen od Ch pred 2 godini..1.6 motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

B.R
Потврден огласувач
070733433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам