1 / 12
SE PRODAVA SPRINTER 516
1 €
Цената е фиксна
07.12.2022 16:42

Струга / Струга

SPRINTER 516 vo top stanje uvozen i ocarinet 240. Iljadi izminati kilometri 29iljadi eu i celokupna dokumentacija za praveni servisi Eden gazda cena 29.iljadi EU +DDV polna oprema dupla klima temponat elektronska vrata i se drugi propratni elementi.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Muarem
Потврден огласувач
070630885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам