1 / 12
BMW X3 E83 2,0 PANORAMA 4X4
8.299 €
10.01.2022 10:04

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava X3 2.0 4x4 so full oprema so panorama krov, navigacija bt, elektrika na stakla i retrovizori so nov akulumator pod garancija napraven e celosen servis
BMW X3 2.0 177 KS X-DRIVE, PANORAMA
Regis cela godina do 04.10.2022
- SERVISNA KNISKA
-2008
-2 KUCA
- KLIMATRONIK
- 4X4 X-DRIVE BMW POGON ZA SITE TRKALA
- SENZORI ZA DOZ
-SENZORI ZA PARKING
- ZATEMNETI STAKLA
- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST
- EL NA RETROVIZORI
- KOLATA E KOMPLETNO SERVISIRANA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ALİ TEKEŞANOSKİ
Потврден огласувач
38971727133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам