Karpos 4 kupuvamgaraza
По Договор
05.05.2023 22:14

Карпош / Скопје

Квадратура:

16 m²

Kupuvam garaza vo karpos 4

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075221885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам