LESNIK DELCEVO
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2022 10:21

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam lesnik, sopstveno proizvodstvo, rekolta 2021 cena po dogovor

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Lupco Romovski
Потврден огласувач
076482230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам