1 / 5
Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 17:42

Неготино / Неготино

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka po kapka namestena pred 3godini .
Poveke info na ;
075756701 VIBER

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sashko
Потврден огласувач
075756701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам