1 / 3
Tapaciri za z 750 fico
1 €
14.05.2022 13:26

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

2014

Гориво:

Електричен автомобил

Километри:

30000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodavaat tapaciri za z 750 fico mnogu socuvani kako novi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dusko
Потврден огласувач
070771343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам