1 / 5
Plamenik Gorilnik Brener na nafta za kotel.
210 €
12.06.2022 13:11

Кисела Вода / Скопје

Germanski koristen tri sezoni,komplet so avtomatika i dovodni creva za nafta.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
070710371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам