1 / 1
СТАН во ХИПОКС - Виница
710 €
Цената не е фиксна
25.01.2022 13:00

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

87 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Бел Камен Виница

Се продава стан во зграда Хипокс - Виница со поглед кон плоштад и главна улица.
Станот е на 4ти спрат со преубав распоред на соби.
3 спални, дневна, кујна, тоалет и два балкона.
Со имотен лист веднаш вселив.
Лифт.
Паркинг
87 квадрати
За повеке инфо: 079 213 267

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
079213267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам