1 / 7
MAN 26.440 TANDEM E5 2009 MOZI ZAMENA
17.000 €
24.06.2022 14:06

Битола / Битола

MAN 26.440 TANDEM 2009 GODINA E5
GLEIC 2006 PRIKOLKA
VO ODLICNA SOSTOJBA ZA POVEKE INFROAMCI JAVETE SE !!! + DDV

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

BAVARIA CENTRUM
Потврден огласувач
070207063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам