1 / 5
Lance pozlateno (medicinski celik)
10 €
28.05.2022 13:41

Охрид / Охрид

Lanceto e medicinski celik, pozlateno, ne e noseno voopsto, prekrasna pletka, dolgo e 61 santimi, moze i da se isprati po kargo.

Категорија: Часовници и Накит / Бижутерија

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам