1 / 5
MODERNI STALAZI SO AKCISKA CENA
100 €
20.02.2022 17:07

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Se prodavat stalazi so mnogu dobar kvalitet i povolna cena .
Dimenzia 80/180 - 100€
Dimenzia 180/180 - 200€
Prakame i po kargo

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Се продава од:

Conforama
Потврден огласувач
070229364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам