1 / 1
Maxpuls motorna pila na benzin 2200w
6.490 МКД
19.09.2022 10:55

Ресен

Состојба на предмет
НовЗафатнина: 54CC
Моќност: 2200W
Вртежи: 3000±500/min
Должина на меч:450mm/18”
Капацитет на резервоар на гориво: 550ml
Капацитет на резервоар на масло: 260ml
Масло/гориво сооднос: 25:1
Гаранција: 1година

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls motorna pila na benzin 2200w

6490 МКД

Tajfun na gas-plin grealka duvalka NOVII 15kw

5500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам