1 / 1
Prodavam slika
250 €
10.01.2022 19:11

Куманово / Куманово

Prodavam slika od akademskiot umetnik Zoran Arsovski - Babata. Akril na platno 45x70 sm.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077916015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам