Музичар бара бенд
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2022 19:14

Штип / Штип

Категорија:

Уметност, Филм, Музика, ДЈ, Фото, Забава

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Zdravo, jas sum muzicar - gitarist i baram da bidam clen na bend.
Prethodno iskustvo 10 godini vo bend od 4 clena.
Momentalno od oprema poseduvam:
Gitara: Gibson Les Paul Studio EB
Pojacalo: Marshall vintage modern combo 2266c - out of production.
Kontaktirajte me za ponudi na brojot od oglasot.

Dedo Ilija

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава / Можна е замена од:

kiril
Потврден огласувач
077948122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам