1 / 7
**iPhone 11 Pro Max 256gb 96%battery health**
620 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 20:20

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IPhone 11 Pro Max

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Kako nov kupen od anglija.
Ne e menuvano nisto mnogu malce koristen, face id raboti, 96% battery health
Ima true tone.
Full pack

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071277699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам