1 / 8
VW T5 Trasporter
13.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2022 14:10

Гостивар / Гостивар

VW Transporter T5
- 2.0 TDI 4 Motion
- 01.2013
- 162‘000 km
- Manual
- 103 KW
- Uvoz made in Switzerland
- Mk tabli

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
073222333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам