1 / 4
Звучници - Logitech Stereo Speakers Z110
1.000 МКД
Цената е фиксна
10.01.2022 21:40

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Одлични звучници за десктоп, лаптоп и слично.
- Домашна употреба
- Малку користени
- Боја бела
- Цена: 1,000 мкд.

Logitech Stereo Speakers Z110

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075423703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам