1 / 1
Се продава куќа
1 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 18:13

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Кичево

Се продава куќа на главен пат. Реновирана целосно одма вселива.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kuca
Потврден огласувач
070549356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам