1 / 3
Се продава! Huawei p20 lite
4.500 МКД
Цената е фиксна
4.800 МКД
05.07.2022 16:39

Битола / Битола

Марка:

Huawei

Модел:

P 20 lite

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Се продава Huawei p20 lite во одлична состојба!
Цената не е фиксна!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ХХХХХХХ
Потврден огласувач
071225744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам