1 / 11
Hyundai Getz 2008 godina
3.490 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 08:08

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolkata e od prv soostvenik I e vo odlicna sostojba,poseduva servisna knishka od prviot do posleden kilometer.Poseduva dva para gumi, letni I zimni, isto taka staven e nov akumulator so dve godini garancija.Kolata e isklucivo vozena od mene licno I nikogash nema zapaleno cigara vo kolata.Za poveke informacii slobodno mozete da me kontaktirate.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert Trpkovski
Потврден огласувач
078386732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам