Magacin vo Vizbegovo
1 €
11.01.2022 08:54

Бутел / Скопје

Квадратура:

3400 m²

Se prodava magacin vo Vizbegovo -plac 3400 m2,magacin 1001 m2.Magacinot raspolaga so 8 komori za odrzuvanje na povrsina od 500m2.
Kancelarii ,toaleti so vkupna povrsina 90m2.
.
Dvorot e poplocen so bekaton ,zagraden so betonska ograda so kovano zelezo.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Nadica
Потврден огласувач
070367035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам