1 / 12
AUDI A3 2.0TDI 140KS S-LINE 2006
4.950 €
17.05.2022 10:55

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️AUDI A3 2.0TDI 140KS S-LINE 2006🆕️
🔥🔥🔥🔥 CENA 4950E🔥🔥🔥
📱📱📱078236950📱📱📱
❄CKIMATRONIK
💥BORD
💥TEMPOMAT
💥S-LINE SEDISTA
💥TOP SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI DO REG

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам