1 / 12
RENAULT RENO MEGANE 1.6
2.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.06.2022 23:37

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Reno Megan 2005 god. 1.6 benzin vo odlicna sostojba,napraven e redoven servis i ima novi gumi smeneti vo dekemvri 2021.Kolata poseduva mnogu oprema (klima,elektrika na site stakla,bezbednosno avtomatsko vnatresno zaklučuvanje, centralna,manuelni i avtomatski svetla,komandi na volan,tempomat,bord kompjuter).Motor,menjač,šasija,nadvorešno i vnatresen edterier vo super sostojba.100% se funkcionira.Registrirana e do 04.10.2022 godina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
070561116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам