1 / 4
Ramka za radio VW Passat B8 MiB2
1.700 МКД
Цената е фиксна
17.05.2022 22:42

Аеродром / Скопје

Ramka za radio za passat B8, srebrena so tocka ostetuvanje, zatoa ja davam taa cena 1700 denari, 100% fiksna, ne se javuvajte za pomalce.

P/N: 3G1858069E ML7

Vidi sliki za detali.

071557744

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам