Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци!
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 13:53

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се издава плац на Северен Булевар во Кавадарци со површина од 3500 м2. Погоден е за паркинг за камиони и друг тип на возила.
Контакт: 070643001

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам