1 / 1
KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON
5.999 МКД
27.06.2022 14:26

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc
1 BEZICEN MIKROFONI
1 MIKROFON SO KABEL
1 STALAK ZA MIKROFON
FM radio,USB,SD Card,Bluetooth,AUX
Treable,BASS,Echo,polnac,dalecinsko

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
070340008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам