1 / 7
Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0
11 €
30.07.2022 15:42

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

216 kw / 294 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tafa
Потврден огласувач
070625190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам