1 / 10
Passat B6 2.0 Dsg F1 2007
По Договор
11.01.2022 18:38

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Registrirano
Servisirano komplet set
2 kluca
4 gumi sava novi
Full oprema
Senzor parking napred nazad
Navigacion
Dvd
Bord kompjuter
Esp
Komandi na volan i sedisti
F1 na volan
Bi xenon
Grach na sedisti
Euro kuka
Max scuvano kako nov
Moze da se proveri kaj sakate
Kesh top cena na lice mesto
072672100

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Premton
Потврден огласувач
072672100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам