1 / 1
Instalacija, preinstalacija na kompjuter
По Договор
04.06.2022 16:59

Аеродром / Скопје

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili laptop) so:
- Windows XP,
- Windows 7
- Windows 10
- site potrebni drajveri,
- antivirus zastita.
- Cistenje od virusi i se sto mu e potrebno na vasiot kompjuter ili laptop star ili nov, so ili bes CD/DVD.
- instalacija na Microsoft Office i drugo.

Ako kompjuterot sporo vi raboti i ne e kako porano;
Ako imate nov kompjuter i potrebno e instaliranje na operativen sistem;
Ako kompjuterot koci i ekranot se zamrznuva;
Ako imate virusi i potrebna vi e zastita na kompjuterot;
Ako imate mnogu drugi problemi so vasiot kompjuter javete se.
Tel 079/ 292-084
Viber 079 292 084

Tagovi: desktop , laptop , windows , kompjuter , nov , pc , operativen sistem , antivirus , office , servis , delovi , popravka , cistenje , XP , 7 , 10 , instalacija , instliranje , preinstalacija , preinstaliranje , formatiranje , brisenje , podatoci , zamena , zacuvuvanje , zastita , koci , plav , ekran , zamrznuva

лаптоп , десктоп , оперативен систем , офис , делови , поправка , сервис , чистење , инсталација , инсталирање , преинсталација , преинсталирање , форматирање , бришење , податоци , замена , зачувување , заштита , кочи , плав , екран , замрзнува

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
079292084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам