1 / 6
Sony RX10 Mrk II
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2022 21:16

Охрид / Охрид

Prodavam 3 aparati Sony RX10 mrk II
Objektiv 24-210mm 2.8 carl zeiss

Vidlivi znaci na koristenje, ispravni. Doagjaat so 2 kartici i 2 baterii po aparat.

Site tri zaedno 2100 eur

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Gjole
Потврден огласувач
078421074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам