1 / 1
Samsung SyncMaster SA350 23" LED
60 €
Цената е фиксна
10.10.2022 11:36

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Бизнис и деловен слим монитор за десктоп.

САМСУНГ многу добро сочуван, малку користен.

Samsung SyncMaster SA350 23" LED

https://www.samsung.com/us/business/support/owners/product/sa350-series-s23a350h/

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075423703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам