1 / 8
SAMSUNG A32 NOV NEOTPAKUVAN SO GARANCIJA 24 MESECI
16.000 МКД
15.02.2022 19:05

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

A32

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

SAMSUNG A32 NOV NEOTPAKUVAN SO GARANCIJA 24 MESECI KUPEN VO T MOBILE 11 01 2022 GODINA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070572447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам