1 / 5
Kompjuter zaedno so curved monitor i so gaming keyboard i mo
60.000 МКД
12.01.2022 01:41

Чаир / Скопје

Se prodava gaming kompjuter zaedno so curved monitor i so gaming keyboard i mouse

PC delovi:
CPU: Intel Core i5-8500 @ 3.00GHz (6 CPUs)
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
RAM: 16GB
OS: Windows 10 Pro 64-bit (10.0, Build 19042)

Monitor:
Samsung 27" Curved Monitor C27F390FHU with Viewing comfort (1800R)

Link za monitorot:
https://www.samsung.com/ie/business/business-monitors/curved-lc27f390fhuxen/lc27f390fhuxen/

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава / Можна е замена од:

Ardijan
Потврден огласувач
070968447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам