1 / 8
Audi A4, 2006, TOP SOSTOJBA
4.499 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 16:51

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlična sostojba, realni kilometri, zacuvano kako novo so mal I golem servis napraveni pred mesec dana.
Moze i zamena za pomalo gradsko vozilo
075223366

GARANCIJA I EXTRA CENA ZA KESH !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Мх
Потврден огласувач
075223366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам