1 / 12
Kamionski gumi
1 €
Цената е фиксна
23.05.2022 07:50

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat polovni kamionski gumi i gumi za mali kiper kamioni site dimenzii eftino
315.80
315.70 set
315.60 set
295.60 set
385.65
385.55
I pomali kamioni
265.70
245.70
235.75
225.75.
215.75.17.5 itd evtino

BROJ : 071 712 503
071 712 503
071 712 503
071 712 503

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Gumi
Потврден огласувач
71712503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам