1 / 10
СЕ ИЗНАЈМУВА СПРАТ ОД КУЌА-КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН
1 €
01.08.2022 08:30

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

7-ми јули бр.18 Битола

СЛОБОДЕН ОД 25-ти 01. 2022г.

Се изнајмува комплетно опремен спрат од куќа на ул. 7-ми јули бр. 18 Битола, во непосредна близина на ОУ Тодор Ангелевски.
Спратот е реновиран јули 2019г.
*Нова ПВЦ дограма
*Алуминиумски ролетни
*Нови апарати за домаќинство
*Нова машина за перење алишта и машина за сушење
*Два климатизери-комплетно климатизиран за лето и зима
*Одделни водомери, струјомери..
*Оддвоен влез и огромен раскошен балконски простор опремен со нова скара

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Елена
Потврден огласувач
075246644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам