1 / 3
Bosh pumpa i dizni za Golf 4
100 €
22.03.2022 07:51

Дојран / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf 4 bosh pumpa i dizni

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

Se prodava Bosh pumpa i dizni za golf 4 81kw. Komplet 100eur.

Info na broj: 071299156 -Borce

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078284851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам