ПРОДАВАМ СТАНОВИ
1.400 €
06.09.2022 11:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

славеј планина ОХРИД

СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ ВО ОХРИД ,ЗГРАДА ВО ИЗГРАДБА,ЛОКАЦИЈА БЛИЗУ ХОТЕЛ ТИНО
070-385 598
45М2 -50М2 ЦЕНА 1400 евра м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

даниела
Потврден огласувач
070385598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам