1 / 3
Motorno maslo(ulje) MERCEDES 5W-30 5L ORIGINAL!!!
50 €
Цената е фиксна
14.06.2022 08:54

Гевгелија / Гевгелија

Motorno maslo(ulje)
Mercedes-Benz SAE 5W-30
MB 229.51 5L
ORIGINAL!!!
Kupeno od Germanija

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078810380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам