1 / 11
CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNO SO OTVOREN POGLED
650 €
21.03.2023 11:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Vodno

ШИФРА- 136

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува четворособен стан во Центар, Водно. Станот е нов, опремен со нов луксузен мебел, со сопствено паркинг место.

-130м2
- 3 спални
- 2 бањи
- пространа тераса со панорамски поглед
- 2 кат без лифт
- греење со сопствено парно на струја и клима уред
- паркинг место

цена: 650еур + режиски трошоци

☎ 075 424 130
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KAPISHTEC SPROTI RAMSTOR

400 €

SE IZDAVA 3-SOBEN SPRAT OD KUKJA VO TAFTALIHDJE

550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам