1 / 3
SE IZDAVA ILI PRODAVA STAN
35.000 €
28.02.2022 13:18

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kole nedelkovski 1

Se izdava ili prodava kuka 70m2 lepenka na ul. Kole Nedelkovski br.1
Telefon 078312422

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goran
Потврден огласувач
078321633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам