Se Bara , Assistent/ka , Ticket Closer !!!!
1.000 €
16.03.2023 13:31

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram Assssistent , "" Ticket Closer"" ... Potrebno e Iskustvo vo Prodazba , Osobeno TeleMarketing .... Stanuva, zbor za Lesna rabota , so dadena Klient Baza , plakanjeto e na % , i mozete da dostignete do Visok Platezen potencijal , zavisno od Performansot ...Mora da imate iskustvo vo prodazba , ne odzema mnogu vreme i mozete da ja rabotite od kade sakate . Zainteresiranite , neka me kontaktiraat tuka ili po Viber 075440370

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mia
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам