1 / 1
Plac 500m2 Volkovo
По Договор
25.06.2022 16:27

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Volkovo so povrshina od 500m2.
Placot e lokaliziran na ubavo mirno mesto vo neposredna okolina se kukji za zhiveenje, idealen e za izgradba na semejna kukja ili vikendica. Placot ima voda, struja, kanalizacija, pat i chista dokumentacija.

Cena po dogovor
za povekje detali javete se na
072556175

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
072556175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам