1 / 1
Vaga
500 МКД
12.01.2022 17:44

Скопје Центар / Скопје

Prodavam telesna vaga, proizvodstvo na sloveneckata firma LIBELA. Vagata e odlicno socuuvana.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Телесни ваги

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
070300676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам