1 / 8
Kukja na Potok vo gorniot del
89.500 €
18.07.2022 15:32

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

187 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

87 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Potok goren del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del). Na samata parcela ima nov i star objekt.
_______________
▪️ Katnost: P+2
▪️ Plac: 187m2
▪️ Dvorno mesto: 87m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 120m2
▪️ Kvadratura na kat vo stariot objekt: 60m2
▪️ Kvadratura na kat vo noviot objekt: 40m2
_______________
▪️ Parno greenje na struja vo dvata objekta (so mozhnost i na drva)
▪️Instalacija za solar
_______________
Cena:
➧89.500€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

159990 €

Se prodava privaten rezidencijalen kompleks na kukji

169999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам